Hamilelik Duyurusu Fikirleri

Fotoğraf sahibi: Kristal Joy Photography

Hamile olduğumu öğrendiğimde ilk yapmak istediğim şey heyecanla tüm sevdiklerimi aramak oldu. Bu güzel haberi telefonda vermek biraz sıkıcı olacaktı, dolayısıyla İzmir'de yaşayan ailemin İstanbul'a gelmesini bekledim ve onlara bir önceki yazımda paylaştığım gibi, sürpriz bir hediye ile bu güzel haberi hediye etmiş oldum.

O anın heyecanıyla, önceden planlanmış bir kutlama yapıyor olsam da,  doğru düzgün fotoğraf çektirme işini her zamanki gibi ihmal ettim. İşte tam da bu sebeple yurt dışında oldukça yaygınlaşan hamilelik duyurusu çekimlerinden beğendiğim bir kaç farklı fikri sizlerle paylaşmak istedim. İster özel bir fotoğrafçıyla çalışarak, isterseniz de bir arkadaşınızdan yardım alarak duyuru fotoğrafı çektirip bu güzel hatırayı ölümsüzleştirebilirsiniz. 

* Yukarıdaki çifte ait diğer fotoğraflara http://www.abitofpop.com/blog/2013/06/our-mini-surprise linkinden ulaşabilirsiniz. Hepsi çok çok güzeller.

Fotoğraf sahibi:  BonnieHectornePhotography

Fotoğraf Sahibi: Christina Writes Her Heart

Fotoğraf Sahibi: Anna Satalino Photography

Fotoğraf, www.thelittleumbrella.com/2012/08/cute-pregnancy-announcement-ideas/  adresinden alınmıştır.

Hamilelik duyurusu çekimlerine ailenizi ve minik dostlarınızı dahil edebilir, bebeğiniz için önceden aldığınız sevimli bir kıyafet ya da doğacağı ayı temsil eden farklı bir objeyle size özel bir düzenleme yaratabilirsiniz. 

Pinterest'ten bulduğum bu çekimlerden bazıları belki size ilham verebilir.

El işlerine meraklıysanız siz de sevdiklerinize aşağıdaki gibi sevimli bir duyuru hediyesi hazırlayabilirsiniz.