Ares Çınar 1 yaşında!

Sonbahar döneminin en keyifli partilerinden birini geçtiğimiz Ekim ayında Ares Çınar için hazırladık. Lavazza Coffee Shop'ta gerçekleşen 1 yaş partisinde temamız sonbahar ve orman hayvanlarıydı. Ares Çınar'ın zevkli ailesi, parti temasını ve istedikleri pek çok detayı önceden planlamışlardı. Bize sadece hayallerindeki tasarımları çalışmak ve birkaç farklı detay daha ekleyerek hayata geçirmek kaldı.

Mekanın üst katında gerçekleşen partiye misafirler pati izlerini ve okları takip ederek ulaştılar. Bu çok sevimli fikir Ares Çınar'ın babasına ait. :)

Ares'in annesi Selen Hanım masalarda taze çiçek kullanmayı tercih etti. Biz de keten runnerlar üzerinde taze ayçiçekleri, hasır sepetlerde elmalar ve sonbahar yaprakları ile mevsimin en güzel renklerini masa düzenlemelerine taşımış olduk.

Kahvaltı ikramlarını minik kürdan süsleriyle renklendirmeyi çok seviyoruz. İlk defa bu partide kullandığımız kırmızı mantarlar, benim bu parti içinde en sevdiğim detaylardan biri oldu.

Lavazza Coffe Shop hem duvar çizimleri hem de açılabilir camları ile oldukça ferah bir mekandı. Biz de bu ferahlığı bozmadan, rengarenk kağıt süsler ve flamalarla mekanda ufak süslemeler yaptık.

Ares Çınar'ın minik davetlileri için sevimli hayvan kulakları ve yumurta süsleri hazırladık. Ares Çınar'ın arkadaşlarından çok büyüklerin ilgi gösterdiği kulaklar, çekilen fotoğraflar ile partiye bol neşe kattı.

Masalarda kullanılan keten runnerlar tatlı masasında yerini jüt kumaşına bıraktı. Temaya çok yakıştığını düşündüğümüz bu kumaşı Ares Çınar'ın kavanoz pastalarının ve limonata şişelerinin süslemelerinde de kullandık.

Ares Çınar'ın kavanoz pastaları Ece Aydın tarafından hazırlandı. 

Ares Çınar'ın şeker kavanozları, masalarda kullanılan vazolarda olduğu gibi, keten kurdeleler ve jüt kumaş ile süslendi.

Ares Çınar'ın 1 yaş pastası, Hayalimdeki Pasta tarafından hazırlandı.

Ares Çınar'ın şeker ikramları için hazırladığımız minik çantalar.

İyi ki doğdun Ares Çınar!

Hem temamıza hem de Ares Çınar'ın ismine yakışacak daha iyi bir anı köşesi fikri olamazdı. Misafirler Ares Çınar'ın anı ağacına önce parmak izlerini sonra minik notlarını bıraktılar.

Ares Çınar'ın doğum gününden itibaren çekilen en güzel fotoğraflarıyla hazırladığımız fotoğraf panomuz.

Ares Çınar, partisine gelen tüm misafirlerine çınar fideleri hediye etti. Partinin en güzel detayı ailesi tarafından düşünülen bu özel hediye oldu.

Bu güzel fotoğrafları kullanmamıza izin verdikleri için Ares Çınar'ın ailesine ve aile dostlarına çok teşekkür ederiz. 

*Tüm fotoğraflar Anthony and Gloria tarafından çekilmiştir. 

*Fotoğrafları daha yakından incelemek için üstlerine tıklayabilirsiniz.