Erim Mirzat'ın 1 Yas Partisi

Erim Mirzat'ın Bahçeşehir Tein Cafe'de gerçekleşen 1 yaş partisi, hem mekanın güzelliği hem de Hülya Hanımın zevkli seçimleriyle herkesin çok beğendiği bir organizasyon oldu. 

Mekanın duvar kağıtlarına ve mobilyalarına uyumlu renklerde hazırladığımız masa örtüleri ve dekoratif diğer düzenlemeler, özellikle masa süslemesinde kullandığımız kafesler temamızı belirleyen başlıca öğeler oldu. 

Kahvaltı sofrası için hazırladığımız süslemelere, mekanın özenle hazırladığı ikram tabakları da ayrı bir güzellik kattı.  

Minik misafirlerin olduğu kadar büyüklerinde yoğun ilgi gösterdiği şeker büfemizin yıldızı Kurabiye Kamyonu tarafından hazırlanan pasta ve cupcakeler oldu. Partimizin renk ve temasına özel hazırladığı bu güzel tasarımlar için Seher Hanım'a ayrıca teşekkür ediyoruz. 

Minik misafirlerimiz için hazırladığımız Oreolu süt şişelerini, muz, çilek ve çikolata aromalı pipetlerle ikram ettik.  

Erim Mirzat'a ileride okuyabileceği tatlı bir hatıra bırakmak isteyen misafirlerimiz için hazırladığımız anı köşemizde, parti temamızla uyumlu kuş figürlü anı kartları ve bu notları asmak için de ağaç platform hazırladık.

Partinin en eğlenceli fotoğraflarını çekmek için özellikle minik misafirlerin çok sevdiği maske ve gözlüklerimize, Erim Mirzat için özel hazırlanan konuşma balonlarını ekledik.

Partinin tartışmasız en güzel fotoğrafı ❤

Erim Mirzat ve arkadaşları için hazırlanan parti rozetleri, boya kalemleri ve boyanabilir amerikan servisler de partimizin diğer detayları arasında yerlerini aldılar.

50.jpg

Erim Mirzat'ın 1. yaş gününü tekrar kutluyor, Hülya Hanım ve Hakan Beye fotoğrafları paylaşmamıza izin verdikleri için ayrıca teşekkür ediyoruz.❤

Tüm parti fotoğrafları Anthony & Gloria tarafından çekilmiştir.