Sevda ve Onur'un Winnie The Pooh Temalı Bebek Partisi

Ev ortamında düzenlenen partiler her zaman çok samimi ve eğlenceli geçiyor. Sevda ve Onur için hazırladığımız Winnie The Pooh temalı bebek partisi de, yakın dostların birbirinden lezzetli ikramlarıyla güzelleşen harika bir organizasyon oldu. 

Sevda Hanım'ın Anthony and Gloria Photography ile gerçekleştirdiği hamilelik çekimi fotoğrafları o kadar güzellerdi ki, hangi birini seçeceğimizi bilemedik, hem tatlı büfemizde hem de evin hemen hemen her köşesinde fotoğrafları bolca kullandık. 

44.jpg

Partimizin pastası, Sevda ve Onur'un yakın arkadaşları Işık Hanım tarafından yaptırılmış.

Parti temamızın renkleri sarı ve beyaz, partimizin teması da sevimli ayıcık Winnie the Pooh oldu. Parti davetiyemiz, balon seçimleri, masa düzenlemesi, fotoblok, peçete halkası, yemek isim kartları, hediyelik ürünler ve çatal-bıçak-bardak gibi ikram servislerinde kullanılan pek çok malzeme de, temamıza ve seçilen renklere uygun şekilde tasarlandı.

Açık büfemizde boş kalan platformlar, partiye gelen misafirlerin beraberlerinde getirdikleri lezzetli ikramlarla, ilerleyen saatlerde doldu taştı.

Şık porselen takımları her zaman çok sevsek de, evde düzenlenen kalabalık parti organizasyonlarında favorimiz, hayat kurtaran kullan-at malzemeler. 

Partilerin vazgeçilmezi rengarenk fotoğraf çerçeveleri ve maskeler, minik platformlarda servis edilen şekerlemelerle birlikte, eğlenceyi garantilemek için yerlerini aldılar. 

Temamızın ana kahramanı Winnie The Pooh olunca misafirlere bal hediye etmek de kaçınılmaz oldu. 

Sevda Hanım ve Onur Bey'i tekrar tebrik ediyor, bu güzel fotoğrafları paylaşmamıza izin verdikleri için ayrıca teşekkür ediyoruz. ❤

Masa düzenlemelerinde kullandığımız hamilelik çekimleri dahil tüm parti fotoğrafları Anthony & Gloria tarafından çekilmiştir.