Asya'nın Kırmızı Başlıklı Kız Temalı 1 Yaş Partisi

Kırmızı Başlıklı Kız temalı partimizin kahramanı, severek takip ettiğim Tasarımcının evi blogunun yazarı Sezen'in minik kızı Asya. Kendisiyle annesine hamile çekimi yaptığımız günlerden beri tanışıyoruz. :)

Büyük keyifle hazırladığımız bu partide Asya için bir sürü detay düşündük. Umarım siz de bu çok renkli partiyi bizim kadar beğenirsiniz.

Asya'nın açık büfesi, hem süslü hem de sağlıklı atıştırmalıklarla doluydu. Börekler, taze sebze ve meyveler, peynirli domatesli atıştırmalıklar, cupcakeler hepsi birbirinden lezzetliydi. Masanın yıldızı ise Kırmızı Başlıklı Kız biblosu ile Mutlu Dükkan tarafından hazırlanan pasta oldu.

Minik mantarlarla hazırladığımız ikram kürdanlarımız açık büfemizin en sevimli detaylarından biri oldu.

Hülyalı Tatlar tarafından hazırlanan bu sevimli cupcakeleri çok beğendik. 

Asya'nın doğum günü kasım ayına denk geldiğinden yağmurlu havalarda bahçeli alan ayarlama şansımız yoktu. Sezen Hanımla çareyi Jurassic Land'in bu ahşap bungalov evini süslemekte bulduk. 

Kırmızı beyaz ekoseli masa örtüleri, elma ve ayçiçeklerle süslü hasır sepetlerimiz ile masalarımız parti temamızla uyum içindeydi. 

Asya'nın misafirleri için meyvalı şekerlerle dolu minik sepetler ve elma sekerleri hazırladık. 

Partimizin minik misafirlerine masal kitapları hediye ettik.

Vee pasta kesme zamanı... 

Doğum günün kutlu olsun Asya.

Partimizin en güzel detaylarından biri de Asya için hazırlanan polaroid fotoğraflı anı kartları oldu. Misafirlerimizin notlarıyla doldurulan kartlar önce panoya daha sonra da Asya'nın odasında saklanmak üzere, elma şeklindeki kavanoza alındı.

Asya ve arkadaşları için hazırladığımız oyun ve boyama masamız.

Bu güzel fotoğrafları kullanmamıza izin verdikleri için Sezen ve Doğan'a teşekkür ederim. 

*Tüm fotoğraflar Anthony and Gloria tarafından çekilmiştir. 

*Fotoğrafları daha yakından incelemek için üstlerine tıklayabilirsiniz.