Lâl ve Doruk'un Sonbahar Çekimi

Ne iyi ettik de yaptık bu çekimi. Çoğu kişiye belki abartı geliyordur böyle işler ama en güzel zamanlar hep fotoğraflarla ölümsüzleşiyor. Ben her ne kadar özel günlerin parti süsleme kısmında olsam da bana sorarsanız fotoğraf çekimleri her şeyden önemli. Terzi kendi söküğünü dikemez misali işimin yoğunluğu sebebiyle Lâl'in çok fotoğrafını çekme fırsatı bulamıyorum ama bir yandan da çok şanslıyım çünkü çok yetenekli insanlarla tanışma ve çalışma şansını yakalıyorum.

 Ezgi Yılmaz ile yengem sayesinde çok önceden tanışmıştım. Beraber güzel işler yapma fırsatımız da olmuştu ama Lâl için ilk defa bir araya geldik. Lâl'in koşup oynayabildiği ilk senesi ve doğayı da gerçekten çok seviyor. Lâl ve kuzeni Doruk'la, Atatürk Arboretumu'nda yaptığımız çekimde Ezgi ile olmak çok keyifliydi. Hem çocuklarla çok keyifli zaman geçirdik hem de çok güzel bir çekim yapmış olduk. Bu güzel günü bizimle paylaştığı için Ezgi'ye çok teşekkür ederim. 

Atatürk Arboretum'u gerçekten gezmek, şehirden kaçıp soluklanmak için harika bir yer. Ne yazık ki ödeme yapmadan içeride fotoğraf çekimi yapmak yasak. İşin bu kısmı biraz üzücü aslında çünkü zaten girişler paralı. 

Ezgi Yılmaz, özellikle yeni doğan çekimleri konusunda çok yetenekli bir fotoğrafçı. Onu diğerlerinden ayıran en önemli özelliği bebeklerle olan mükemmel iletişimi. Sitesini mutlaka ziyaret etmeli ve çekimlerine bir göz atmalısınız.

www.ezgiyilmaz.com