Arya'nın Bahar Temalı 1 Yaş Parti

Sayfamızı ziyaret eden kişilerden az fotoğraf paylaştığım konusunda şikayetler alıyorum. :) Özellikle blog bölümünü daha sık güncellemek adına geçtiğimiz senelerde yaptığımız işleri bu sene daha düzenli paylaşmaya gayret edeceğim.

Geçtiğimiz Nisan ayında, Dalyan Club'ta Arya için çok şık bir doğum günü partisi hazırladık. Ferah ve geniş bir mekan seçilmiş olması bize farklı farklı düzenlemer hazırlama imkanı sağladı. Baharın en güzel habercisi, çiçekli kiraz ağacı dalları, kuş kafesleri, fenerler ve kuş bibloları ile süslediğimiz partimizi biz çok sevdik. Umarım sizler de Arya için hazırladığımız detayları bizler kadar beğenirsiniz.

Arya için hazırladığımız karşılama alanımızdan detaylar. 

Tatlı Arya'cım misafirlerini kapıda karşıladı, bol bol da fotoğraf çekildi. 

Misafirler için hazırladığımız masaların bir kısmını, minik kafesler, kuşlar ve porselen süsler astığımız taze bahar dalları ile, bir kısmını da çiçekli büyük kafesler ile süsledik.

Arya'nın masalarında hem dekoratif hem de misafirlerine hediye edilmek üzere hazırladığımız porselen peçeteliklerimiz.

Masa numaratörlerimiz, porselen kuşlu biblolarımız, sandalye süslemelerimiz masa için hazırlanan diğer detaylardı.

Dalyan Club'ün parti için hazırdığı açık büfe ikramları çok çeşitli ve lezzetliydi. Özellikle ikramlar konusunda titiz olan müşterilerimiz bu mekanı iyi bir alternatif olarak düşünebilirler.

Dalyan Kulüp, Arya'nın parti organizasyonu için çok ideal bir mekandı. Geniş bir salona sahip olduğumuz için hem çocuklar için hem de masalarından kalkıp koltuklarda sohbet etmeyi tercih edenler için özel köşeler hazırladık. 

Arya partisinde hiç sıkılmadan, arkadaşları ile çok keyifli zaman geçirdi. Minik misafirleri için hazırladığımız oyun masamızda boyamalar yaptı, oyun hamurlarıyla oynadı.

Arya'nın tatlı masası, açık büfesi ile beraber hazırlanmıştı. Pasta kesme anı geldiğinde rahat fotoğraf çekilebilmeleri için pastayı ahşap servis arabası üzerine almayı tercih ettik.

Doğum günün kutlu olsun Arya! Seni çok seviyoruz.

Arya'nın parti teması ile çok uyumlu pastası Mia Atölye tarafından hazırlandı. Bu çok lezzetli pasta için Mia Atölye ekibine çok teşekkür ederiz.

Arya da 1 yaş pastasını çok sevdi, pastasıyla çok sevimli pozlar verdi.

Arya'nın birbirinden sevimli fotoğraflarıyla hazırlanmış asma süslerimizi salonun farklı alanlarında kullandık. Fotoğrafları seçerken çok zorlandığımı belirtmem gerekiyor, Arya o kadar tatlı bir bebekti ki seçim yapmak çok zor oldu.. Özellikle pasta patlatma çekimi fotoğrafları bir harikaydı.

Bu güzel fotoğrafları kullanmamıza izin verdikleri için Selcan Hanım'a ve eşine çok teşekkür ederim. 

*Tüm fotoğraflar Anthony and Gloria tarafından çekilmiştir. 

*Fotoğrafları daha yakından incelemek için üstlerine tıklayabilirsiniz.