Kerem'in New York Temalı 1 Yaş Partisi

Kerem'in New York temalı 1 yaş partisi, hem farklı teması hem de çok beğendiğimiz mekanı ile bizim ekipçe favori partilerimizden biri oldu. Ada Karaköy Otel'i Kerem'in annesi Ghizlane Hanım sayesinde öğrendik. Çok merkezi bir konumda olması ve güzel manzarası parti mekanı araştıran kişiler için tercih sebebi olacaktır. Modern iç dekorasyonunun temamıza çok uyumlu olması da bizim için çok büyük avantaj oldu. 

Tema niye New York diye soranlar olacaktır, Kerem ailesi ile New York'da yaşıyor. :)

Tema New York olunca şehrin Özgürlük Anıtı, Empire State binası, sarı taksi, kırmızı elma gibi önemli sembollerini masa ve mekan süslemelerimizde sıkça kullandık. 

Mekan'ın güzel manzarasını masaya pano koyarak kesmek istemedik, onun yerine tema renklerimizde minik püsküllerle süslü 1 rakamı hazırladık. New York haritalı flamalar, Özgürlük anıtı, sarı taksi gibi New York ile özdeşleşen figürlerle süslü ikramlar masamıza renk katan diğer detaylardı.

Lezzetli pastamız ve cupcakelerimiz Bella Torta, sevimli kurabiyelerimiz ise Kurabiye Kamyonu tarafından hazırlandı. 

New York, Empire State ve Chrysler binası gibi yüksek binaları ile ünlü. Biz de Kerem'in en güzel fotoğrafları ile kendi binamızı inşa ettik. :) 

Kerem'in misafirlerine, New York sembollerinden biri olarak da bilinen elmalar hediye edildi. 

Son zamanlarda çok sevilen kara tahta panolarımızı Kerem için New York Times gazetesinin fontunu kullanarak hazırladık. Parti şapkasında ise New York haritası vardı. 

Öğle saatlerinde başlayan parti için temaya uyumlu ikramlar hazırlamaya özen gösterdik. Mac&Cheese, New York pizza, hamburger, patates kızartması, pretzels açık büfemizin öne çıkan New York'lu lezzetleriydi.

Fotoğraf alanı için Ghizlane Hanım büyük bir afiş hazırlamamızı istedi. İstediğimiz ölçülerde hazır bir çizim bulunamadığından Pinterest'te bulduğumuz küçük bir posteri ekibimizin yıldızı Kübra bilgisayarda bizim için tekrar çizdi. Yetenekli ekip arkadaşlarım olduğu için çok şanslıyım. :) 

Kerem için taksi şeklinde hazırladığımız fotoğraf çerçevemiz çok beğenildi.  Özgürlük anıtı taçları Ghizlane Hanım tarafından New York'tan getirildi, hot dog, metro kartı, Broadway gibi diğer el pankartlarını ise biz hazırladık.

Bu güzel fotoğrafları kullanmamıza izin verdikleri için Ghizlane Hanım'a ve eşine çok teşekkür ederim. 

*Tüm fotoğraflar Anthony and Gloria tarafından çekilmiştir. 

*Fotoğrafları daha yakından incelemek için üstlerine tıklayabilirsiniz.