Ali Sarp'ın Safari Temalı 2 Yaş Partisi

IMG_8566.JPG

Safari teması bizim daha çok pek çok kez çalışmış olduğumuz bir temaydı. Ali Sarp’ın 2 yaş partisi bu partilerinden farklı oldu çünkü klasikleşmiş bir tatlı masası hazırlamadık. Ali Sarp için ilk hazırladığımız parti Peter Rabbit Temalı diş buğdayı olmuştu. O parti için zaten büyükçe bir tatlı masası yapmıştık. Daha sonra 1 yaş partisinde Kızılderili temasını çalıştık ve düş kapanları ile farklı bir masa düzenlemesi hazırladık. Bu partide ise 2 senedir çok moda olan makrome dekorlar ve Ali Sarp’a özel alınan bambu dolap ile farklı bir pasta alanı ve fotoğraf köşesi planladık.

IMG_4253.JPEG

Tropikal yapraklarla süslenen makrome düzeneğimizi Ali Sarp’ın annesi ile birlikte hazırladık. Zevkli, yeniliklere açık ve detaylara önem veren ailelerle çalışmak bizi çok mutlu ediyor. Büyük masaların modası çoktan geçmiş olmasına rağmen hala ülkemizde ne yazık ki partilerin güzelliği masanın büyüklüğü ile ölçülebiliyor.

IMG_4239.JPEG
IMG_4260.JPEG
IMG_4258.JPEG

Popülerliği hala süren naked cake pastaları taze çiçekler ve minik dekoratif objelerle süslemeyi seviyoruz.

IMG_4255.JPEG
IMG_4183.JPEG

Ali Sarp’ın fotoğrafları için tropikal yapraklarla süslü fotoğraf panosu, misafirlerimizin Ali Sarp ile çekilen polaroid fotoğraflarını ve yazdıkları küçük notları saklamak için de anı defteri hazırladık.

IMG_4187.JPEG
IMG_4189.JPEG
IMG_4179.JPEG
IMG_4197.JPEG

Partimiz Koşuyolu Bi Parti evinde gerçekleşti. Mekanın açık büfe ikramlarının yerleştiği alan için sarmaşıklı kasnaklı güzel bir arka plan oluşturduk.

kolaj örnek.jpg
IMG_4206.JPEG
IMG_4209b.jpeg
IMG_4222.JPEG

Misafirlerimize hediye hazırlamak yerine onların adına ÖÇED’e bağışta bulunduk.

kolaj örnek.jpg
IMG_4236.JPEG
IMG_4198.JPEG
IMG_4194.JPEG

Mİnik misafirlerimiz için hazırldağımız baskılı sırt çantaları çok sevildi. İçlerine safari temalı minik kupalar, maskeler, boya kalemleri ve boyama kağıtları hazırladık.

IMG_4147.JPEG