Merhaba!

Çocuklara Mucizeler'e hoş geldiniz! 
İster düğün ister sıradan bir akşam yemeği daveti olsun, mutlaka doyasıya kutlanmalı her türlü organizasyon. Karşılıklı hediyeler alıp vermeli, süslü paketler heyecanla açılmalı. İşin en güzel kısmı özel olmalı, kişiyi yansıtmalı, verilende değerli bir hatıra bırakmalı.

Bu düşünceyle, uzun süre her kutlamayı özel kılacak küçük sürprizleri sevdiklerim için hazırladım. Heyecanımı, kafamda beni uyutmayan fikirleri herkesle paylaşmaya can attığım bir anda, çok sevdiğim bir arkadaşımın bebek partisi için hazırladığım bez pasta bu organizasyon işine girme hayalimin ilk adımı oldu. Parti sonrasında gelen güzel tepkiler, “bize de yapar mı” teklifleri ardından, hayatımı ele geçiren bu hobi kendi yolunu buldu ve bu işlere girmek kaçınılmaz oldu.

Sıcak silikon tabancasıyla yaşanan ufak tefek kazalar dışında çok büyük keyif ve titizlikle hazırladığım ürünlerimi sizlerle paylaşmaktan büyük heyecan duyuyorum. Bebek partileri ve özellikle hastane oda süslemesinde kullanılmak üzere hazırladığım kapı süsleri, ziyaretçi hediyeleri ve çocuklar için düzenlenen her türlü parti organizasyonunda kullanabileceğiniz farklı ürünlerle karşılaşabilirsiniz.

Dilediğinizde partinizin konsepti veya bebek odanızın teması ile şekillenebilecek ürünler, butik bez pastalar ve hediye seti önerilerinizi memnuniyetle tasarlayabilir, tamamlayıcı ürünlerle de parti organizasyonlarınızı beraber hayata geçirebiliriz. Her türlü sorunuz için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Hayat kutlamaya değer!

Pelin Ekmekçi Dalgıç 

 

E-Mail-İmza.jpg