Ürünlerimiz ve Organizasyonlarımız Hakkında Sıkça Sorulan Sorular 

❤ Ürünler ve kişiye özel tasarım ürünler nasıl hazırlanıyor?
Bebek şekerleri, partiler için hazırlanan hediyelik ürünler, lohusa şerbet kadehleri, anı defterleri gibi pek çok ürünü sitemizde bulabilirsiniz. Sitemizde beğendiğiniz hazır modelleri satın alabileceğiniz gibi, davetinizin temasına uyacak farklı tasarımları da size özel çalışmamızı isteyebilirsiniz. Aklınızdaki fikirleri geliştirmek ve gerçekleştirmek için bize ulaşmanız yeterli.

❤ Organizasyonlarda catering/yemek, fotoğraf, müzik, animasyon hizmeti veriyor musunuz?
Çocuklara Mucizeler, hazırladığı organizasyonlarda sadece süsleme hizmeti vermektedir. İsteğiniz doğrultusunda fotoğraftan animasyona ihtiyacınız olan bütün bağlantıları sizler için kuran ve bu süreçte gerekli olan bütün görüşmeleri sizlerin yerine üstlenebilen bir firmadır. 

❤ Kendinize ait organizasyon mekanınız var mı? 
Partinizin temasına uygun olarak önerebileceğimiz farklı fiyat aralıklarına sahip mekanlar bulunmaktadır, ancak kendimize ait bir parti alanımız bulunmamaktadır. 

❤ Organizasyon ve hastane süslemelerinde fiyat aralığınız nedir?
Organizasyon fiyatları istenilen canlı çiçek, balon, süsleme malzemeleri,kullanılan platformlar ve kişi sayısına göre çeşitlilik göstermektedir. Bizim için önemli olan her keseye uygun düzenlemeler hazırlayarak hayalinizi gerçeğe dönüştürmek. Bir partinin çok güzel olması için çok masraflı olması gerekmiyor, kafanızda belirlediğiniz bütçelere göre size özel parti düzenlemeleri yapmaktan mutluluk duyacağız. 

❤ İstanbul dışında organizasyon gerçekleştiriyor musunuz?
İstanbul dışında organizasyon gerçekleştiremiyoruz ancak sayfalarımızda gördüğünüz bayrak, balon gibi tüm süslerimizi ve parti malzemelerini istediğiniz temalarda partinize özel hazırlayarak kargo yoluyla sizlere ulaştırabiliyoruz. 

❤ Organizasyonlar ne kadar sürede hazırlanıyor? 
Parti organizasyonlarınızı bizimle gerçekleştirmek için 20 gün öncesinden iletişime geçmeniz gerekmektedir.

❤ Sizi ziyaret edip ürünlerinizi görebilir miyim?
Tüm ürünlerimiz sipariş üzerine yapılmaktadır, bu nedenle her modelimiz her an elimizde bulunmayabiliyor. Ancak organizasyon ve butik pasta siparişlerinde model belirleme ve tasarım süreçleri açısından ziyaretlerinizden memnuniyet duyarız.

❤ Ürünlerinizi ne tip ambalaj ya da paketlerde sunuyorsunuz?
Parti ürünleri dahil tüm ürünlerimiz sağlam ve dayanıklı kutular içerisinde teslim edilmektedir. İstediğinizde hediye paketleri de hazırlanabilmektedir.

❤ Siparişler ne kadar sürede hazırlanıyor?
Siparişlerinizi boyut ve miktarlarına göre 4 ile 7 gün arasında hazırlayıp teslim edebiliyoruz.

❤ İstanbul dışına gönderi yapabiliyor musunuz?
Tek katlı bez pastalarımız dahil, kapı süsleri, bebek şekerleri, parti malzemeleri, hastane süsleri, anı defterleri gibi pek çok ürünümüzü İstanbul dışına, güzel ve güvenli paketler içerisinde yollayabiliyoruz.

❤ İstanbul içine gönderileri nasıl yapıyorsunuz? 
Özellikle çok katlı bez pastaların taşınması sürecinde görebileceği zararı önlemek için İstanbul içi siparişlerinizi kargo gönderimi yerine kapınıza ya da ofisimizde size elden teslim etmeyi tercih ediyoruz. Geri kalan bütün ürünlerimizi kargo aracılığıyla teslim ediyoruz.  

❤ Ödemeler nasıl yapılıyor?
Ödemeler İstanbul içi siparişlerde (sadece bez pastalar için geçerlidir) elden yapıldığı takdirde teslimat sırasında, kargo ile yollandığında ise havale ile yapılmaktadır. İstanbul dışı siparişlerde sadece havale kabul edilmektedir. Kredi kartı geçerli değildir.  

 

Bez Pastalar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

❤ Bez pastalarda kullanılan bebek bezleri daha sonra kullanılabiliyor mu?
Hazırladığımız bez pastalarında pastanın standından bezlerine kadar her şeyi daha sonra tekrar kullanılabileceğiniz şekilde tasarlıyoruz. Bez pastadaki bezlerin steril olmasını çok önemsiyoruz, bu yüzden bezleri paketinden çıkarır çıkarmaz en kaliteli streçlerle tek tek paketleyip tozla temasını önledikten sonra pastaya yerleştiriyoruz. İnternette şöyle bir gezinirseniz bizden başka kimsenin bu zahmete girmediğini siz de göreceksiniz. Anne adayları bez pastalarımızın seyrine doyduklarında gönül rahatlığıyla bezlerini kullanabilirler.

   
❤ Bez pastalar sadece yeni doğan bebekler için mi hediye edilebilir?
Farklı ay ve kilo oranlarına göre bulabildiğimiz ölçüde her türlü bebek beziyle pasta tasarımları yapabiliyoruz. Bu sayede doğumunu daha önceden gerçekleştirmiş dostlarınıza da bez pasta almak için geç kalmış sayılmazsınız. Bebeğiniz bez kullandığı sürece, değişen ihtiyaçları doğrultusunda farklı ürünlerle hazırlayabileceğimiz pastalarımız bulunmaktadır.

❤ Hangi markaları tercih ediyorsunuz? Kullandığınız malzemeler güvenilir mi?
Kendi bebeğimde kullanmayacağım hiçbir ürünü bez pastalarımda kullanmıyorum. Bez markası olarak (siparişlerinizde özel marka isteği belirtmediğiniz sürece) sadece Pampers Prima Premium Care kullanıyorum.

❤ Bez pastalarda fiyat aralığınız nedir?
Bez pastalarımızın fiyatları kullanılmasını tercih ettiğiniz ürünlere ve pastaların kat sayısına göre değişiyor. 60 TL’den başlıyor 200 TL ve üstüne kadar çıkabiliyor. Kullanılan stantların karton, cam ya da mika malzemesi fiyatlara yansıdığı için bu tercihi de size bırakıyoruz. 

❤ Butik bez pastalar nasıl hazırlanıyor?
Hayalinizde ne varsa gerçekleştirmek için buradayız. Partinizin teması, bebek odası, anne-baba adayının sevdiği şeyler üzerinden bez pastalarımızı hazırlayabiliyoruz. Bir çiçek bahçesinden meyve sepetine, sevimli hayvanlardan seçeceğiniz masal karakterlerine kadar çeşitli süsleme objeleriyle tasarımları dilediğiniz şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca almış olduğunuz zıbın, mama önlüğü, bakım kremleri, emzik, biberon gibi farklı bebek ürünlerini de bez pastalarına ilave ederek hediyenizi zenginleştirmek mümkün. İstediğinizde farklı marka alternatifleri arasından seçtiğimiz sevimli bebek ürünlerini üzerilerine ilave hiç bir bedel eklenmeden bizden de temin edebiliyorsunuz. 

❤ Bez pastaların yenebilen kısmı var mı?
Ne yazık ki yok. 

❤ Bez pastalarınızı ne tip ambalaj ya da paketlerde sunuyorsunuz?
Bez pastalarımızı kaliteli organze tüllerle paketleyip, tül üzeri süslemesi yapılmış ve not kartı takılmış bir şekilde teslim ediyoruz. İlave etmek istediğiniz başka hediyeler varsa onlara da özel paketleme yapıp teslimini gerçekleştirebiliyoruz. Tek katlı bez pastalar için kutu seçeneğimiz de mevcuttur.

❤ Bez pastaları İstanbul dışından sipariş verebiliyor muyuz?
Bez pastalarımıza yerleştirdiğimiz bezleri zarar görmemeleri ve istenildiğinde kullanılabilmeleri için platformlara monte etmiyoruz, bu sebeple ne yazık ki çok katlı bez pastalar şehirlerarası ulaşım süresince zarar görebiliyorlar. Tek katlı bez pastalarımızı ise kargo ile tüm Türkiye'ye gönderebiliyoruz. Özellikle çok katlı bez pastaların taşınması sürecinde görebileceği zararı önlemek için İstanbul içi siparişlerinizi kargo gönderimi yerine kapınıza ya da ofisimizde size elden teslim etmeyi tercih ediyoruz.

 

***

 Frequently Asked Questions About the Diaper Cakes 

❤ Can diapers be used later on?
In our diaper cakes, everything from the cake stands to diapers can be used later on. It is very important for us that diapers remain hygienic, therefore we wrap up each diaper with the highest quality plastic wraps immediately after we take them out of their pack and place them onto the stands after eliminating their risk of collecting dust.


❤ Is diaper cake only appropriate as a gift for a newly born?
We can design diaper cakes using any available diapers for different sizes. This means that you are not too late to get a diaper cake for your friends who have had their babies for a while. As long as a baby uses diapers, we can design a diaper cake for his/her changing needs.


❤ Which brands do you use? Are the products you use safe for babies?
I would not use anything for the diaper cakes that I wouldn’t use for my own baby. For diapers, (unless you request another brand in your order) we only use Pampers Prima Premium Care.


❤ What is the price range of the diaper cakes?
The prices of our diaper cakes differ according to the products you would like us to use on the cake and to the layers of the cake. It ranges between 60 TLs and 200+ TLs. We can use cardboard, glass or mica-based cake stands and the material of the stands affects the prices; that is why we leave it up to you to choose the products we use.


❤ How can I make the payment? 
You can make the payment when we deliver you the products.


❤ How are the boutique diaper cakes and other designed products prepared?
We are here to create anything you imagine. We can design our diaper cakes based on the theme of your baby shower, decoration of the nursery, mum and dad-to-be’s favourite things etc. The diaper cakes can be designed with anything you wish, it can look like a flower garden or a fruit basket, it can have cute animals or your favourite fairy tale characters on it. You can also order candies and decorations for the nursery or the hospital room as complementary products. To improve and realize your ideas all you have to do is contact us.


❤ Is there an edible part of the diaper cakes?
No, unfortunately there isn’t. 


❤ Do you provide catering/food, photography, music and animation for organizations? 
Çocuklara Mucizeler solely provides decoration for your organizations. If your request, we can arrange the connections and do the meetings for everything from photography to animation.  

❤ Do you have a place for organizations?
There are places within a wide price range which we can recommend according to the theme of your party. However, we do not have a place of our own. 

❤ What is the price range for organizations and hospital room decoratins?
The price of the organizations vary according to live flowers, baloons, decorations, platforms and nomber of guests. What is important for us is realizing your dreams by preparing settings that suit every pocket. It is not necessary to spend a lot of Money for an excellent party, we would be happy to prepare special organizations for you within your budget. 

❤ What about organizations outside Istanbul?
We cannot prepare organizations outside Istanbul; however, we can send you all of our party decorations that you see in our blog such as buntings and baloons via cargo. 

❤ How long does it take to prepare an organization?
We would like you to contact us a month in advance of your organization. 

❤ Can I visit you and see the products?
We prepare all of our products after we receive the orders, therefore we usually do not have all of our models available to be seen. However, we would be glad if you visited us to prepare organizations, to decide on models for boutique diaper cakes and to exchange ideas during the design process.

❤ How long does it take you to prepare the products?
It takes us 4-7 days to prepare and deliver the products according to the quantity and size of your order.

❤ What kind of packaging do you use for the products?
We pack our diaper cakes with high quality organza tulle. We deliver the diaper cakes wrapped with this beautifully designed tulle and a note card attached. If there are any more presents you would like to include, we can pack them with a special design and deliver them as well. Single tier cakes can also be packed in a box. Gifts for the visitors and decorations are delivered in firm and sturdy gift boxes.

❤ Can you deliver your products outside Istanbul?
In multi tier diaper cakes, we cannot attach the diapers onto the cake stands in order not to damage them, so that the diapers can be used later on. For that reason the multi tier diaper cakes can get damaged during long distance delivery. All of our other products, including sigle tier diaper cakes, can be delivered outside Istanbul in beautiful and sturdy packaging.

❤ How do you deliver your products in Istanbul?
To prevent any damage during delivery, especially on multi tier diaper cakes, we prefer to deliver your orders from Istanbul to your doors ourselves instead of sending them by cargo.